2013 Spausk ir bėk varžybos

Moterų grupė 5 km. 3KP
Vieta Dalyvis Miestas Bėgimo
laikas
Minusuojamas 
laikas
Galutinis laikas Atsiliko Keltas
svoris
Kelta
kartų
1 Maslovskaitė Justina Vilnius 25:25,9 10:00,0 15:25,9 41,3 20
2 Batulevičiūtė Rasa Vilnius 19:07,0 02:00,0 17:07,0 01:41,1 40,6 4
3 Batulevičiūtė Lina Vilnius 19:07,3 19:07,3 03:41,4 44,1 0
4 Bulkevičiūtė Terese Vilnius 23:49,1 02:00,0 21:49,1 06:23,2 30 4
5 Mačionytė Miglė Vilnius 24:09,8 24:09,8 08:43,9 46,9 0
6 Eidinzonaitė Gerda Vilnius 24:44,6 24:44,6 09:18,7 49 0
Vyrų grupė 5 km. 3kp
Vieta Dalyvis Miestas Bėgimo
laikas
Minusuojamas
laikas
Galutinis laikas Atsiliko Keltas
svoris
Kelta
kartų
1 Barkauskas Aidas Vilnius 19:15,2 11:30,0 07:45,2 65 23
2 Paznekas Ernestas Vilnius 19:53,3 10:30,0 09:23,3 01:38,1 78,1 21
3 Šulcas Ruslanas Vilnius 20:27,8 10:30,0 09:57,8 02:12,6 80,6 21
4 Rindzevičius Marijus Vilnius 18:05,3 08:00,0 10:05,3 02:20,1 73 16
5 Sunklodas Karolis Vilnius 18:32,3 08:00,0 10:32,3 02:47,1 74,1 16
6 Dovydėnas Erikas Vilnius 20:54,6 10:00,0 10:54,6 03:09,4 76,4 20
7 Dolgopolovas Vladimir Vilnius 24:13,9 12:00,0 12:13,9 04:28,7 89 24
8 Kalesnykas Andrius Vilnius 19:44,9 07:30,0 12:14,9 04:29,7 77,8 15
9 Lakavičius Žygimantas Kaunas 21:52,1 08:00,0 13:52,1 06:06,9 104,8 16
10 Švėgžda Simonas Vilnius 22:16,6 08:00,0 14:16,6 06:31,4 74,2 16
11 Navickas Edvinas Vilnius 24:40,5 10:00,0 14:40,5 06:55,3 78,8 20
12 Jegorov Andrej Vilnius 16:46,6 01:30,0 15:16,6 07:31,4 72,2 3
13 Marcinkevičius Mantas Vilnius 18:55,4 03:30,0 15:25,4 07:40,2 85,4 7
14 Ricard Rekst Vilnius 18:11,0 02:30,0 15:41,0 07:55,8 71 5
15 Chlomko Vitalijus Jonava 24:44,1 09:00,0 15:44,1 07:58,9 73,7 18
16 Galuška Jevgenijus Vilnius 18:40,6 02:00,0 16:40,6 08:55,4 71,5 4
17 Seveliovas Andrejus Vilnius 23:44,3 06:30,0 17:14,3 11:59,1 89,8 13
18 Levko Jurij Vilnius 20:24,2 03:00,0 17:24,2 09:39,0 96,7 6
19 Paznekas Mindaugas Vilnius 19:01,9 01:30,0 17:31,9 09:46,7 73,5 3
20 Liktorius Linas Vilnius 19:45,1 02:00,0 17:45,1 09:59,9 77,4 4
21 Gabrėnas Arnas Vilnius 18:02,3 18:02,3 10:17,1 70,1 0
22 Buitkus Ugnius Vilnius 19:32,4 19:32,4 11:47,2 60,8 0
23 Braziulis Raimondas Ignalina 19:54,4 19:54,4 12:09,2 79,5 0
24 Radžiūnas Algimantas Vilnius 21:17,4 01:00,0 20:17,4 12:32,2 77 2
25 Gutauskas Tadas Vilnius 21:41,7 21:41,7 13:56,5 78 8
26 Olišauskas Tomas Vilnius 23:13,3 23:13,3 15:28,1 107,1 0
27 Dinda Andrius Širvintos 10:30,0 nebėgo 109,9 21
28 Butkevič Daniel Vilnius 00:17:22
(3 km)
60,7 0

Registracija

bg logo
 
b ivarzybas

Festivalio vieta

map
Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo"
Laisvės pr. 5, Vilnius

Renginio programa

kalendorius2014

Renginių tvarkaraštį rasite nuspaudę šią nuorodą