Galiūnų Čempionų lygos dalyviai

2016 metų dalyviai

Aivars Smaukstel, Latvija
Oskars Martuzans, Latvija
Saulius Brusokas, Lietuva
Vidas Blekaitis, Lietuva
Gunnar Gimbutas, Estija
Grzegosz Schymanski, Lenkija
Vitalijus Grizanauskas, Lietuva
Mindaugas Jaras, Lietuva
Dainius Repsys, Lietuva
Edgars Andersons, Latvija
 
 
Ankstesnių metų dalyviai
 
Z Savickas Žydrūnas Savickas

Gimimo data: 1975 07 15
Šalis: Lietuva
Ūgis: 191 cm
Svoris:170 kg

Pasiekimai: Vardinti šio atleto titulų nereikia. Daugkartinis Lietuvos ir pasaulio galiūnų čempionato bei maksimalios jėgos „Arnold Strongman Classic“ turnyro laimėtojas. Ž.Savickui priklauso dauguma galiūnų rekordų pasaulyje. Atletas itin pasižymi stipria viršutine kūno raumenų dalimi ir puikiai yra išvystęs rankų raumenis. Lietuvis šiemet pagerino sau pačiam priklausantį rąsto kėlimo rekordą. Dabar jis yra 217,5 kilogramų. Iš viso Ž.Savicko sąskaitoje – per pusšimtį pagerintų galiūnų rekordų
 
V Blekaitis Vidas Blekaitis

Gimimo data: 1972 04 14
Šalis: Lietuva
Ūgis: 180 cm
Svoris: 160 kg

2007 metais V.Blekaitis buvo pasiekęs savo karjeros piką. Lietuvis planetos galiūnų reitinge užėmė ketvirtą vietą. Dar po dviejų metų maksimalios jėgos „Arnold Strongman Classic“ turnyre sportininkas buvo ketvirtas. Galiūnas eilę metų Lietuvoje likdavo antras ir nė karto nėra laimėjęs Lietuvos čempionato. 2008 metais kartu su Lietuvos galiūnų rinktine V.Blekatis tapo pasaulio čempionu.
 
S Brusokas Saulius Brusokas

Gimimo data: 1968 12 04
Šalis: Lietuva
Ūgis: 187 cm
Svoris: 135 kg

Pasiekimai: S.Brusokas niekada nebuvo laimėjęs Lietuvos galiūnų čempiono titulo, bet labai dažnai būdavo prizininkų trejete. 2003 metais Lietuvoje jis užėmė antrą vietą į priekį praleisdamas tik Ž.Savicką. 2007 metais pasaulio čempionate Islandijoje S.Brusokas užėmė septintą vietą ir tai yra didžiausias jo asmeninis pasiekimas. 2008 metais atletas su Lietuvos galiūnų rinktine laimėjo pasaulio čempionatą. Keturiasdešimt ketverių metų veteranas pasaulio galiūnų Čempionų lygos pusfinalyje Vilniuje gali būti vienos rungties „juoduoju arkliuku“. S.Brusokui sekasi ištvermės ir jėgos rungtys, tad galiūnas gali sublizgėti jėgos estafetėje.

ettienas Smitas Thor Bjornsson

Šalis: Islandija
Amžius: 24
Ūgis: 205 cm
Svoris: 170 kg

Vienas ryškiausių Čempionų lygos Lietuvos etapo dalyvių. Pastaruosius du sezonus islandas demonstruoja stabilius rezultatus ir prestižinėse galiūnų varžybose meta iššūkį net ir pačiam Ž.Savickui. T.Bjornssonas paskutiniuose dvejuose pasaulio galiūnų čempionatuose dukart liko trečias. Ko galima tikėtis iš Islandijos vikingo Vilniuje? Jei turnyre neatsitiks didžiulių staigmenų atletas bus vienas realiausių pretendentų užlipti ant prizininkų pakylos. (WSM 2012,2013 3 vieta)

E Katona Matt Wanat

Šalis: JAV
Amžius: 38
Ūgis: 193 cm
Svoris: 165 kg

Pasiekimai: Best results in strongman competition: 4th in SCL Holland 2009, 2nd Shreveport Strongest Man 2012. Log lift record: 190 kg. Dead lift record: 365 kg.

K Radzikowski Krzysztof Radzikowski (SCL lyderis)

Gimimo data: 1981 08 18
Šalis: Lenkija
Ūgis: 186 cm
Svoris: 145 kg

Lenkija galiausiai turi naują galiūną, kuris ateityje gali iškovoti tokių pat skambių pergalių, kaip praėjusiame dešimtmetyje darė Mariušas Pudzianovskis
Dabar lenkas yra kol kas ryškiausia šio sezono galiūnų Čempionų lygos žvaigždė. Bendroje sezono įskaitoje K.Radzikowskis užima pirmą vietą ir yra labai arti pirmojo galiūnų Čempionų lygos titulo. Vilniuje atletas neabejotinai pretenduos į prizininkų trejetą. Jis taip pat bus vienas lyderių ir pasaulio rąsto kėlimo čempionate. Įdomu, ar K.Radzikovskiui pavyks įveikti lietuvius namuose.

J Arsjo Dainis Zageris

Amžius: 31
Šalis: Latvija
Ūgis: 1.80 cm
Svoris: 133 kg

Naujoji Latvijos galiūnų sporto žvaigždė, kuri ateityje gal pakeis legendinį Raimondą Bergmanį. D.Zageris šiuo metu intensyviai augina sportinių varžybų raumenį. Latviui tai daryti gerai sekasi. Galiūnų čempionų lygos bendroje įskaitoje braliukas užima trečią vietą ir vis dar yra realus pretendentas į geriausiųjų sezono trejetuką. Latviui geriausiai sekasi sprogstamosios jėgos reikalaujančios rungtys. Ne veltui D.Zageris jėgos trikovės atkėlimo pratime nuo žemės yra atplėšęs 400 kilogramų.

J Jarvi Meelis Peelis

Gimimo data:
Šalis: Estija
Ūgis:
Svoris:

Spalio pradžioje atletas laimėjo varžybas Estijoje ir šiuo metu yra stipriausias šios šalies žmogus, o pernai estas buvo stipriausias Europos galiūnų mėgėjų čempionate. Vilniuje estas yra realus pretendentas į geriausiųjų penketuką.

A Monen Alex Moonen

Gimimo data: 1983 03 03
Šalis: Olandija
Ūgis: 187 cm
Svoris: 155 kg

 

Šių metų Čempionų lygoje dvidešimt devynerių metų A.Moonenui gan sėkminga. Balandį Vokietijoje olandas užėmė ketvirtą vietą ir tai kol kas yra aukščiausias jo pasiekimas šiame turnyre. Olandas yra gan stiprus vidutiniokas ir įspūdingų rezultatų galima tikėtis.

Rob Frampton Rob Frampton

Amžius: 40 
Šalis: Didžioji Britanija
Ūgis: 1.84 cm
Svoris: 152 kg

Pasiekimai: 2x WINTER BRITIANS MOST POWERFUL MAN, Log lift record: 195KG, Dead lift record: 405KG

J Caron Bjorn Solvang

Gimimo data:
Šalis: Norvegija
Ūgis:
Svoris:

Informacija ruošiama

J Jarvi Juha-Matti Jarvi

Gimimo data: 1980 10 10
Šalis: Suomija
Ūgis:
Svoris:

Trisdešimt dviejų metų galiūnas tik prieš metus prasibrovė į stipriausiųjų gretas. 2009 metais iškovojęs stipriausio Suomijos atleto titulą, J.M.Jarvi pernai buvo pakviestas į pasaulio galiūnų čempionatą, o šiemet jau pradeda dalyvauti galiūnų Čempionų lygoje. Įspūdingų rezultatų iš šio atleto Vilniuje tikėtis neverta, tačiau tik nuo jo paties priklauso, ar ateityje jis taps antruoju Jouku Ahola.

 
Aivars Smaukstels Latvia
Oskars Martuzans Latvia
Saulius Brusokas Lietuva
Vidas Blekaitis Lietuva
Gunnar Gimbutas Estija
Grzegosz Schymanski Lenkija
Vitalijus Grizanauskas Lietuva
Mindaugas Jaras Lietuva
Dainius Repsys Lietuva
Edgars Andersons Latvija

Registracija

bg logo
 
b ivarzybas

Festivalio vieta

map
Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo"
Laisvės pr. 5, Vilnius

Renginio programa

kalendorius2014

Renginių tvarkaraštį rasite nuspaudę šią nuorodą