Festivalyje – galiūnų batalijos, triukai ant skersinio ir dvylikametės triumfas

sc2017 14Pirmoji Vilniaus sporto festivalio diena praėjo su trenksmu – varžėsi galiūnai, gatvės gimnastai, sunkiaatlečiai. Savo pasirodymą surengė motoakrobatai, o festivalio lankytojai metė iššūkį pasaulio irklavimo čempionui Sauliui Ritteriui.

Galiūnų varžybose – užsieniečių triumfas

Festivalio metu vyko tarptautinis galiūnų turnyras „Savickas Calssic“, kurį organizavo stipriausiu planetos žmogumi tituluojamas Žydrūnas Savickas. Jame tris prizines vietas iškovojo užsieniečiai. Visą varžybų laiką pliaupęs lietus gerokai apsunkino sportininkų darbą – nešami įrankiai nuolat slydo iš rankų, tačiau kova nuo to buvo tik įdomesnė.

Festivalyje „Savickas Classic 2017“ – stipriausi pasaulio galiūnai

sc2017 2Festivalyje – stipriausi pasaulio galiūnai

Galiūnų turnyras „Savickas Classic“ į Vilniaus sporto festivalį atkeliauja jau ketvirtus metus iš eilės. Tradiciškai, jame susirungs stipriausi Lietuvos, Gruzijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos atletai.

Bilietai »

Tarptautinis galiūnų festivalis „Savickas Classic 2016“ įvyko

 EE 3486Vilniuje, Litexpo parodų ir kongresų centre rugsėjo 24 d. vyko tarptautinis galiūnų festivalis „Savickas Classic 2016“.

Renginyje dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos sportininkai.
 
 
 
 

Vilniuje titulus skynė latviai

Vilniuje titulus skynė latviai

dsc 9018Europos mėgėjų galiūnų čempionate Vilniuje jėgas išbandė 25 atletai iš Švedijos, Latvijos, Rusijos, Ukrainos, Danijos, Estijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos ir Lietuvos.

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusiame čempionate daugiausia apdovanojimų susižėrė Latvijos sportininkai. Jie užėmė visą garbės pakylą absoliučioje kategorijoje ir iškovojo dvi pirmąsias vietas jaunimo grupėje.

 

Tradicinis festivalis grįžta su naujovėmis

foto manto-gudzineviciausJau penktą kartą vyksiantis Vilniaus sporto festivalis vilios lankytojus ne tik tradiciniais renginiais, bet ir intriguojančiomis naujovėmis.

Stipriausi planetos galiūnai su Žydrūnu Savicku priešakyje, K-1 kovotojai iš viso pasaulio, kultūrizmo ir bikinio fitneso Europos žvaigždės, proga išbandyti save jėgos trikovės varžybose ar aktyviose treniruotėse, įvairiausi sporto ir laisvalaikio klubai, kuriuose galima rasti užsiėmimą, galintį nukreipti vaiko gyvenimą profesionalaus sportininko keliu ar tapti bet kokio amžiaus sporto mėgėjo laisvalaikio dalimi. Vida tai ir dar daugiau galima bus pamatyti ir išbandyti jau penktą kartą sostinėje rengiamame Vilniaus sporto festivalyje.

Vilniaus sporto festivalyje – ir sporto mugė, ir galiūnų turnyras

Gera žinia sporto aistruoliams. Rudenį Vilniuje vyks didžiausias šalyje sporto festivalis. Renginys apjungs dvi jau tradicinėmis tapusias sporto šventes – sostinės sporto mugę ir galiūno Žydrūno Savicko vardu pavadintą jėgos sporto šakų tarptautinį turnyrą.

 

Augusto Didžgalvio foto3Spalio mėnesio 4-5 dienomis vyksiantis festivalis žiūrovus kvies į Lietuvos parodų ir kongresų centrą “Litexpo”. Organizatorių teigimu, sporto šventė bus sudaryta iš trijų dalių. Apsilankiusieji „Litexpo“ centre galės susipažinti su sostinėje veikiančiais įvairiausių sporto šakų klubais, mokyklomis ir būreliais, sudalyvauti sporto prekių ir įrangos parodoje bei „Savickas Classic“ galiūnų turnyre išvysti stipriausios planetos sportininkus.

Sporto festivalio imtynių turnyro trofėjus iškovojo A.Jankauskas ir M.Rumbutis

Vilniuje vykusiame sporto festivalyje savo pasirodymus tęsė imtynių meistrai. Sekmadienį Siemens arenoje galynėjosi  beveik visi pajėgiausi šalies sunkiasvoriai imtynininkai. Tiesa, neabejotinai pajėgiausias imtynių gigantas Mindaugas Mizgaitis dėl neseniai atliktos apendicito operacijos ant imtynių kilimo nepasirodė. Savaitgalį jėgas atgaunantis galiūnas Siemens arenoje įsiliejo į naują vaidmenį – Mindaugas žiūrovams komentavo dvikovas ir pasakojo imtynių subtilybes.

Dėl stipriausio graikų-romėnų imtynių giganto titulo rungėsi keturi atletai. Pusfinalyje Marijus Grygelis įveikė Sigitą Gikarą, o Artūras Jankauskas palaužė Manto Knystauto pasipriešinimą. Mūšyje dėl pirmos vietos 2008 metų Europos jaunimo vicečempionas netikėtai lengvai įveikė Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinį Marijų Grygelį ir iškovojo aukso medalį bei nugalėtojo taurę.

Pasaulio rąsto kėlimo čemponate Ž.Savickas pasiekė naują rąsto kėlimo rekordą

Galiūnas Žydrūnas Savickas pagerino nuo 2004 metų jam priklausantį rąsto kėlimo rekordą. Vilniuje vykstančiame Tarptautiniame sporto festivalyje Ž.Savickas pasauli rąsto kėlimo čempionate iškėlė 222,5 kilogramo sveriantį įrankį.

Antras, pasiekęs asmeninį rekordą, su 205 kilogramais liko kitas lietuvis Vidas Blekaitis, o trečią vietą, užfiksavęs 200 kilogramų svorį liko lenkas Kšyštofas Radzikovkis.
„Esu laimingas, kad pavyko pagerinti pasaulio rekordą. Svoris nebuvo toks didžiulis. Galvoju, jog ateityje dar turėsiu jėgų iškelti ir sunkesnį rąstą“, - teigia pasaulio rekordininkas.
Anot lietuvio, jis planuoja rąsto kėlimo rekordą „įrėminti“ tarp 225 – 230 kilogramų svorio.
Pasaulio rąsto kėlimo čempionate dalyvavo ir Saulius Brusokas. Jis trijuose bandymuose iškėlė 175 kilogramų svorį ir bendroje įskaitoje užėmė šeštą vietą.

Pranešimas spaudai 2013 10 08

Tarptautiniame sporto festivalyje galiūnas Ž.Savickas kovos tik dėl pergalės, o imtynininkai grumsis imtynių gigantų kovose

Tarptautinis sporto festivalis grįžta į Vilnių. Spalio 19 – 20 dienomis Vilniuje “Siemens” arenoje vyks jau antras netradicines jėgos sporto šakas vienijantis renginys.

Jame žiūrovai turės galimybę išvysti stipriausius pasaulio galiūnus, klasikinio kultūrizmo atstovus, sekti rankų lenkimo kovas, grožėtis bikinio varžybomis. Festivalyje taip pat vyks imtynininko Mindaugo Mizgaičio vardu pavadintas imtynių turnyras, gatvės gimnastikos varžybos, „Spausk ir bėk“ varžybos ir kitos jėgos sporto rungtys

Registracija

bg logo
 
b ivarzybas

Festivalio vieta

map
Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo"
Laisvės pr. 5, Vilnius

Renginio programa

kalendorius2014

Renginių tvarkaraštį rasite nuspaudę šią nuorodą